Boho lustro DIY


Marzyło mi się boho lustro takie z patyczków co wygląda jak słońce. Co mi jakieś wpadło w oko to cena wprawiała w osłupienie. W końcu postanowiłam zrobić takie same i nie wydać na to ani złotówki.

Do wykonania tego cuda wystarczy nam stare okrągłe lustro i torba badyli zebranych w okolicznym rowie. Koło mojego domu rosną takie które po zimie robią się puste w środku jak bambusowe rurki. Nie wiem co to za krzaki ale idealnie się sprawdziły.

Wycięłam z tektury koło wielkości lustra do którego kleiłam patyczki. Pierwsza warstwę na klej dom drewna jednak w trakcie przerzuciłam się na klej na gorąco i to był strzał w 10. Wykonanie zajęło mi godzinę i nie pochłonęło z mojego portfela ani złotówki.

Choć początku nie miałam tego w planie to w fazie końcowej przykleiłam wewnątrz okręgu jutowy sznurek by zakryć klejowe kleksy 😉

A teraz Twoja kolej – zmykaj na spacer, nazbieraj badyli i do roboty. Zaoszczędzisz kilka stówek, a w Twoim domu powieje designem wprost z Pinteresta. Boho lustro DIY to kolejny pomysł dla leniwych i niecierpliwych. Satysfakcja gwarantowana – mówię to Ładna Chata, co lubi szybko, bez zbędnych ceregieli i wydawania kasy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry