Kwietnik na balkon DIY w 15 minut

Kwietnik na balkon doskonale ociepli małą przestrzeń i sprawi, że będzie Wam się chciało tam spędzać czas. Nie jesteś przekonany czy chcesz robić to własnymi rękoma? A jeśli Ci powiem, że zajmie to jakieś 15 minut?


Czasami wystarczy na prawdę nie wiele, by całkowicie odmienić przestrzeń. Często słyszę, że małe balkony to tylko miejsce na suszarkę z praniem i niepotrzebne szpargały. A przecież te niewielkie przestrzenie można zamienić w cudowne miejsca relaksu i spokoju. Wystarczy na prawdę nie wiele.

Dzisiaj pokazuję jak w prosty sposób zrobić fajny kwietnik. Można go stworzyć na dwa sposoby. Pierwszy jest dla średnio-leniwych drugi dla bardzo leniwych 🙂

Pierwszym sposobem jest wykonanie z listewek drabinki – zajmie to Wam jakieś 25 minut. Jest także sposób drugi na którym zaoszczędzicie całe 10 minut, a każda mama wie, że 10 minut to cholernie dużo czasu i można go spożytkować inaczej (np. przeglądając na Instagramie profil Ładnej Chaty)

Zatem aby wykonać to szybko i bezboleśnie wystarczy zakupić taką drabinkę (pergolę) w markecie budowlanym, zabezpieczyć farbą lub lakierem i przymocować doniczki przy pomocy jutowego sznurka. Jeśli spodziewacie się dalszych instrukcji to mam dla was wiadomość. To już koniec – właśnie zrobiliśmy kwietnik w 15 minut – Ci bardziej sprawni w 10 😉

Jeden komentarz do “Kwietnik na balkon DIY w 15 minut

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chyba powinienem podziękować za Twoją pracę . Koniecznie będę rekomendował to miejsce i częściej odwiedzał aby poczytać nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry