Wegner-Keiling Fotografia

Sesje świąteczne 2019

Kochani moimi aranżacjami staram się jak najbardziej przywołać klimat domu – własnie dla tych, którzy chcą skorzystać z opcji szybkiej mini sesji z okazji świąt, bez wykonywania rozbudowanego reportażu w swoim domu.

To co widzicie to jeszcze nie ostateczny rys – bo jak znam życie to jeszcze coś przestawię, dołożę, odejmę … Ale koncepcja i styl zostaną w tym klimacie. Jest sofka, łóżko, bujany fotel, koce, choinka, dekoracje, prezenty i duuuużo światełek.

Staram się aby Wasze zdjęcie to były głównie emocje, uczucia, relacje – miłość w czystej postaci.

Kilka ostatnich wskazówek przed przyjazdem na sesję:

  1. Pamiętaj aby dopasować ubiór do aranżacji – zadbajcie o to, aby cała Wasza rodzina była ubrana w jednej tonacji kolorystycznej. W tegorocznej aranżacji doskonale sprawdzą się swetry, stonowane sukienki, gołe stopy lub skarpety robione na drutach – zostawiam Wam dowolność – bylebyście zachowali jeden styl 😉
  2. Kochani przyjeżdżamy punktualnie i pamiętamy, że przed Wami i po Was także ktoś ma sesje dlatego musimy trzymać się ram czasowych, bo nie bardzo gdzie jest przeczekać.
  3. Kochani jako rodzice odpowiadacie za swoje dzieciaczki – i tak jak ja doskonale rozumiem, że to dzieci tak musimy wspólnie zadbać by aranżacja nie wyglądała jak po przejściu tornada bo za chwilę przybędą kolejni goście, którzy także chcą z niej skorzystać. Jeśli już inaczej się nie da i wasza pociecha musi zająć się jedzonkiem -niech to będzie coś mało brudzącego  (sugeruję chrupki 🙂
  4. To chyba najważniejszy punkt – PAMIĘTAJ, że przede wszystkim to ma być fajne spotkanie i dobra zabawa – tylko wtedy Wasze zdjęcia będą naturalne, uśmiechnięte, ciepłe i naładowane pozytywnym ładunkiem.
  5. Jedna sesja to JEDNA RODZINA (rodzice + dzieci) !!! Jeśli macie chęć na zdjęcie z kuzynostwem umówcie 2 sesje na sąsiadujące godziny – w momencie wymiany zrobimy wspólną fotkę. Na prawdę mamy tutaj ograniczone miejsce, a chodzi o Wasz komfort.

Kto jeszcze się nie zapisał to radzę nie zwlekać bo część miejsc jest już zajęta od miesiąca.

Sesje w tym roku odbywają się w 3 weekendy!

15,16,17 listopad
22,23,24 listopad
29,30 listopad i 1 grudzień

Zapisujemy się na pełne godziny od 9 do 18! SESJA TRWA MAX 30 minut!!!!!

Ilość miejsc w tym roku jest bardzo ograniczona!!!

W tym roku również nie będzie pakietów – obowiązuje jedna cena! 300 zł za komplet zdjęć – 10 ujęć w wersji elektronicznej na maila oraz odbitki na papierze jedwabnym. Dla każdego kto udostępni i zaprosi w komentarzu znajomych dodatkowe ujęcia.

Będzie możliwość domówienia ozdobnym foto-albumików, które będzie można obejrzeć na sesji 

Kto pierwszy ten lepszy 

Zostały następujące terminy:

23 listopad – 14:00 i 16:00
24 listopad – 14:00, 15:00
29 listopad – 16:00
30 listopad – 18:00
01 grudzień – 10:00

CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA SESJI PO 1 grudnia – wtedy jest czas na sesje indywidualne w Waszych domach – w tym roku przewiduję tylko 5 miejsc na taką sesją – więc również warto szybko zarezerwować termin i zaplanować ubieranie choinki i pieczenie pierniczków  Co do sesji w studio – Myślę, że dla zapominalskich uda mi się zorganizować nie więcej niż 5 dodatkowych miejsc – jednak cena sesji skacze z 300 do 400 zł – dlatego warto jednak wbić się do 1 grudnia 

Wegner-Keiling • 9 listopada 2019


Previous Post

Next Post