ŚLUBNE

Fotografowanie ceremonii zaślubin to jeden z najważniejszych etapów pracy fotografa podczas całodniowego reportażu ślubnego. Emocje, splecione dłonie, łza na policzku i radość. Zdjęcia z ceremonii nie mają być tylko obrazkiem pary stojącej przed ołtarzem ale magicznym obrazem, który pokaże niepowtarzalność i doniosłość chwili.

Przygotowania do ceremonii zaślubin są integralną częścią reportażu. To właśnie wtedy mamy szansę złapać często skrajne emocje jakie towarzyszą “młodym” w godzinach poprzedzających ten najważniejszy moment. To nie tylko portrety ale bieganina, stres, radości, łzy i detale. To wszystko sprawia, że możemy potem stworzyć piękny reportaż opowiadający całą historię. Nerwy związane z oczkiem w rajstopach i wzruszenie podczas błogosławieństwa to istotne elementy, które wspomina się po latach z wielkim sentymentem. Jako fotograf podczas przygotowań mam okazję bliżej poznać “młodych” oraz osoby dla nich ważne.

Każdy z nas jest inny i inaczej przeżywa ten dzień jakim jest własne wesele. Wesele to nie tylko sala, zespół czy taniec ale przyznać trzeba, ze uroczystość weselna to przede wszystkim dobra zabawa i emocje jakie jej towarzyszą.

W zakładce OFERTA znajdziesz opisy i cenniki naszych pakietów a najeżdżając na zakładkę ŚLUBNE znajdziesz wiele realizacji i reportaży.