Urodziny w stylu Boho

Jak niewielkim kosztem zrobić spektakularne urodziny w przydomowym ogrodzie. Proste! Zainspirowana stylem boho postanowiłam zrobić coś zupełnie innego. Po trzech latach ciągłego urodzinowego bywania na różnego rodzaju salach zabaw chciałam zrobić coś zupełnie innego – udało mi się – wszyscy pękali z zachwytu, a ja z dumy. Urodziny boho to był dobry pomysł.

Aby zrobić urodziny boho wystarczy kilka starych palet, dużo poduszek, lampki  lub latarenki, pompony i ciepłe barwy. Starałam się wykorzystać to co miałam pod ręką by zminimalizować koszty. Wykorzystałam do tego stare palety, skrzynki, gałęzie, ozdoby w pastelowych kolorach oraz drewniane pniaki. Jedyną rzeczą jaką zakupiłam były poduszki, które tak czy siak potrzebowałam do sesji zdjęciowych w tej stylistyce. Koszt jednej poduszki to 3,75 natomiast poszewki udało mi się zakupić w rewelacyjnej cenie 5 zł za sztukę. Zawsze wyszukuję najtańsze oferty na 'allegro’.

Główny stół zrobiony z palet przy pomocy gałęzi z naszego sadu przyozdobiłam lampkami (kupionymi kiedyś w pepco – w promocji kosztowały 9,90) oraz girlandą i pomponami w pastelowych barwach. Na stole na drewnianych plastrach pojawiły się same niezdrowe rzeczy – wiem mało wychowawcze, ale w końcu to urodziny 😉 Naked-cake diy został wszamany do zera co oznacza, że się po prostu udał. Z boku pojawił się wodopój. Na wysokiej skrzynce w towarzystwie pniaczków i słoiczków ozdobionych koronką stanęły dwa wielkie słoje z kranikami, w jednym znalazła się woda, w drugim lemoniada malwowa. Talerzyki, sztućce oraz kubeczki w cudowne pastelowe kaktusy z różowymi kwiatkami to również 'pepco’ – nie można przecież przejść obojętnie koło tak cudownych wzorów w tak niskiej cenie (24 sztuki za 4,99). Po drugiej stronie stołu głównego znalazła się udekorowana galeria zdjęć Milli – była tym pomysłem zachwycona, tym bardziej, że znalazły się tam jej zdjęcia z zawodów oraz z sesji baletowej i w bzach.

Uwielbiam organizować tematyczne przyjęcia i nie mogę doczekać się urodzin za rok. Mam już nawet w głowie kilka pomysłów.

 

Jeden komentarz do “Urodziny w stylu Boho

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry