Wielkanocne wianki DIY

Wielkanocne wianki DIY to dobry pomysł na przystrojenie drzwi i zaakcentowanie tradycyjnych świąt czymś zupełnie innym niż pisanki w koszyku.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W sklepach pojawiły się już zające, kolorowe jaja, kurczaczki i bazie. Jeśli chcesz powitać wielkanocnego zająca w swoich progach to doskonale sprawdzi się w tym celu wianek na drzwi. Nie chcesz gotowców?  Żaden problem! Mam bardzo fajny i przede wszystkim szybki sposób na wykonanie go samodzielnie.

Okrągła baza do której będziemy przyczepiać dekoracje to podstawa. Jeśli dekoracji będzie tak dużo, że zakryją ją całą to wystarczy nam okrąg wycięty z tektury, lub styropianu. Jeśli natomiast chcesz aby dekoracja była tylko dodatkiem to wykorzystaj jako podstawę gotowe wianki z ratanu czy innego surowca naturalnego. Dekoracje przyczepić najlepiej przy pomocy kleju na gorąco. To daje gwarancję wytrzymałości. Skoro mamy wiosnę to idealne będą kwiatki, jajeczka, domki dla ptaszków, gałązki i kurczaczki. Z takim wiankiem na drzwiach nie tylko zając będzie chciał Was odwiedzić 😉

Wielkanocny wianek DIY
Wielkanocny wianek DIY
Wielkanocny wianek DIY
Wielkanocny wianek DIY
Wielkanocny wianek DIY
Wielkanocny wianek DIY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry