Wiosna w stylu boho

Od dłuższego czasu przeplatam styl boho w swoich kolorowych aranżacjach i coraz bardziej podobają mi się beże, trawy i naturalne drewno. Tegoroczna wiosna będzie z całą pewnością w stylu boho i mam nadzieję, że tonując nieco barwy nie zawiodę Waszych oczekiwań i nie zanudzicie się na śmierć.

Już ponad rok temu aranżując studio w tej stylistyce czułam, że zagości w moim życiu na dłużej. Wciąż eksperymentując z kolorem i dodatkami czasami mam ogromną potrzebę wyciszenia i pomalowania na biało wszystkiego co mnie otacza. Wciąż biję się z myślami i nie mogę się zdecydować czy wyrzucić wszystko co ma kolor inny od białego i beżu czy może zatopić się w jasnych spokojnych tonach.

Jak do tego doszło nie wiem, ale zdjęcia tej aranżacji przeleżały na dysku nigdy nie oglądając świata. Teraz kiedy oglądam je po długiej przerwie zaczynam się zastanawiać dlaczego nie wygląda tak całe moje mieszkanie.

Zanim przepadnę w szale projektowania i planowania zmian – podzielę się z Wami tymi zdjęciami i może trochę zarażę tym klimatem. A na dowód, że ostatnio celuję w mniej walące po oczach aranżacje zerknijcie na wpis z ostatniej metamorfozy sypialni => Sypialnia

Ps. Jest to także jedna z realizacji, którą przygotowałam we współpracy z marką Slf24.pl – na zdjęciach widoczna jest sofka Revive w tkaninie Portland22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry