Strefa klienta

SESJE RODZINNE

Aby Wasze zdjęcia były naturalne i wyjątkowe musicie pozostać sobą. Staram się uchwycić emocje i uczucia jakie Wam towarzyszą. Większość ujęć to magia, która łączy członków Waszej rodziny. Jestem bacznym obserwatorem i staram się uchwycić to czego Wy nie zauważacie.

Sesja w stylu life-style jest wyjątkowa ponieważ pokazuje prawdziwe emocje i skupia się na uczuciach. Należy jednak pamiętać, że otoczenie czy też odpowiednia stylizacja mogą dodać im uroku i sprawić, że będą piękna pamiątką w sam raz do ramki lub na prezent dla bliskich.

Jeśli to sesja rodzinna to dobrze by było, żeby cała rodzina była ubrana w jednej tonacji kolorystycznej. Pomyśl o tym co lubicie wspólnie robić, co sprawia frajdę dzieciakom, przy czym czują się dobrze – warto wykorzystać to w trakcie sesji.

SESJE KOBIECE

Kobieca sesja sensualna to nie erotyczny twór z wyuzdanymi minami, ale kadry ukazujące piękno kobiecego ciała, jego wyjątkowość – obojętnie czy biust jest większy czy mniejszy, czy nosimy rozmiar s czy xl. Każda z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Taka sesja jest doskonałym punktem w procesie akceptacji swojego ciała. Zamiast pielęgnować przez lata kompleksy warto zaakceptować i polubić swoje ciało. Oczywiście może to być cudowny prezent dla bliskiej osoby – męża, partnera ale przede wszystkim powinien to być prezent dla samej siebie.

Sesje kobiece mogą odbyć się w sypialni zaaranżowanej między innymi do tego celu lub we wnętrzu wybranym przez Ciebie – twoja prywatna sypialnia lub pokój hotelowy. Przed rozpoczęciem zdjęć pijemy kawę lub herbatkę, jemy ciastko lub czekoladkę i rozmawiamy, to szalenie ważne, żeby przełamać pewne bariery.

Powrót na górę