Świadome ciało – warsztaty z miłości do siebie

Świadome ciało – warsztaty z miłości do siebie

Pamiętaj, że to, jak wygląda Twoje ciało, to jak się z nim i w nim czujesz, jest wynikiem wszystkich zdarzeń i decyzji z całego życia zależnych i niezależnych od Ciebie, zaakceptuj ten stan.

Jest już termin warsztatów dla kobiet – widzimy się 9-10 marca, a zapisy ruszają już dzisiaj. W związku z tym, że jest tutaj masa nowych osób przypomnę o jakich warsztatach mowa i dlaczego nie może Ciebie na nich zabraknąć. To już kolejna edycja tego wyjątkowego spotkania ❤

Tegoroczna edycja warsztatu zapowiada się wyjątkowo nie tylko ze względu na to, że będzie jeszcze bardziej trafiała w problem ale także dlatego, że ja jestem także w zupełnie innym miejscu niż rok temu. Uczestniczki poprzednich edycji już wiedzą jak wygląda proces uzdrawiania swojej relacji z ciałem i wiedzą także, że on nigdy się nie kończy.

Fotografując kobiety wciąż nie mogę uwierzyć jak wiele z nas nie wierzy w siebie, wstydzi się swoich ciał, umniejsza swoim umiejętnościom i chowa kobiecość głęboko w kieszeni. Doskonale rozumiem ten mechanizm bo sama tkwiłam w nim od nastoletniego wieku. Dopiero po 30-tce zaczęłam rozumieć i i patrzeć na siebie inaczej, zmieniać swoje przekonania – ale to była długa droga bo prawdziwie pokochałam siebie dopiero niedawno a za kilka miesięcy kończę 40 lat.

Dzisiaj dzielę się z kobietami swoim doświadczeniem i pokazuję jak bardzo terapeutyczny wpływ ma na nas kobieca sesja zdjęciowa. Nie musisz być naga, nie musisz być w samej bieliźnie – masz pokazać swoje wnętrze i zmienić błędne przekonania, zapomnieć o rozmiarze jaki nosisz i pokochać się bez względu na wszystko.

Na warsztatach będziemy pracować nad przekonaniami, poznacie proste techniki relaksacyjne oraz afirmacje. Będzie także praca z lustrem. Przez cały czas macie dostęp do słodko-słonego bufetu. Otrzymacie wszystko co niezbędne łącznie z materiałami do notatek.

No i wisienka na torcie – KOBIECA SESJA ZDJĘCIOWA !!!

Na zakończenie warsztatu wzniesiemy toast bezalkoholowym Prosecco.

Zdjęcia z sesji w wyjątkowej oprawie otrzymacie już po warsztatach pocztą pod same drzwi. Otrzymacie także wszystkie treści omawiane w czasie warsztatu łącznie z kartami pracy do dalszego rozwoju.

Dzisiaj fragment, którym kończy się wstęp mojego e-booka „Świadome ciało”

„Podsumowując wstęp chciałabym się odnieść do wyników badania, w którym zapytano kobiety i mężczyzn ćwiczących od pewnego czasu na siłowni o odczucia. Zapytano ich między innymi o to czy zauważyli poprawę swojego wyglądu, o polepszenie samopoczucia itp. Myślę, że nikogo to nie zaskoczy ale chciałabym żeby to wybrzmiało. Mężczyźni oceniali się znacznie lepiej niż kobiety już na samym początku przygody z siłownią.”

Myślę, że nie będę dzisiaj wiele dodawać. Warsztaty „świadome ciało” na prawdę wiele uświadamiają i czynią świadomymi nie tylko nasze ciała ale głowy. E-book za jakiś czas będzie w sprzedaży ale uczestniczki warsztatów stacjonarnych otrzymają go w pakiecie warsztatowym w prezencie.

To spotkanie to najlepszy prezent jaki możesz podarować sobie lub bliskiej osobie – mamie, córce, siostrze, przyjaciółce. Każda z nas zasługuje na to co najlepsze!

Zapisy ruszają już teraz!

Kiedy: 9-10.03.2024 (9 marca część warsztatowa, 10 marca sesje zdjęciowe na konkretne godziny).

Gdzie: Inowrocław

Koszt: Do 24 lutego 799 zł później cena wzrasta do 999 zł

Ilość miejsc: 8

Jeśli jesteście grupą przyjaciółek, koleżanek dajcie znać – ustalimy koszt Waszej grupy indywidualnie.

Powrót na górę